Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu
O webu
22. 4. 2013, 10:21
Centrální vysavače nejsou žádným nováčkem na našem trhu. Staly se trendem v moderním uklízení už před časem. Stále více lidí touží usnadnit si díky nim práci. Dodavatelé vycházejí tomuto přání vstříc v podobě nejrůznějších akcí.
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Další články
 • Test centrálních vysavačů

  25. 4. 2013, 10:13 | Diskuze (0)

  Největšími přednostmi nové generace revolučního a vysoce efektivního vysávání budoucnosti je čistota provozu. Celý proces úklidu je mnohem hygieničtější než při běžném vysávání. Test centrálních vysavačů tuto realitu potvrzuje v plné míře.

 • Ceník centrálních vysavačů

  24. 4. 2013, 10:24 | Diskuze (0)

  Centrální vysavače si získaly v posledních letech velkou oblibu a pomalu se stávají běžným standardem v našich domácnostech. Zorientovat se v jednotlivých typech vysavačů nám pomáhá ceník centrálních vysavačů na e-shopu.

 • Centrální vysavače Praha

  22. 4. 2013, 11:54 | Diskuze (0)

  Také nemáte rádi uklízení ? Ulehčete si tuto činnost díky centrálnímu vysavači. I ve vašem městě Praha nebo v jeho okolí najdete distributora našich centrálních vysavačů Disan. Centrální vysavač z města Praha Vám nejenže ušetří čas, ale dlouhodobě také sníží náklady vaší rodiny. Montáž centrálního vysavače vyžaduje stavební úpravy, které lze provést i...

<<  <  1  2  3  >  >>
Centrální vysavače
Pokud milujete čistotu a nemáte rádi mračna zvířeného prachu v bytě, je pro vás ideálním řešením centrální vysavač. Zabezpečí lehký a rychlý úklid a co je hlavní, nepřekáží po skončení úklidu v bytě.

Centrální vysavače

Po skončení úklidu s klasickým vysavačem nastává v pravdě nerudovská otázka. Kam s ním? To se vám u centrálního vysavače nemůže stát. Každý komponent vysavače má své místo a co je hlavní, jeho sací hadice mizí bez problému například ve zdi. Zde je pro ni vytvořeno místo, kde se dokáže hadice o velikosti až 15 metrů schovat, tak že o ní ani nevíte.

Reference centrálních vysavačů

Před koupí jakéhokoliv centrálního vysavače si musíte uvědomit, pro jaké prostory ho budete potřebovat. Něco jiného je použití tohoto vysavače v domácnosti, penzionu, hotelu nebo v kancelářských prostorách. Ale centrální vysavač je možné použít i v provozech s velkou prašností a pohybem lidí či strojů, například ve skladovacích prostorách. Zde se potom takovýto vysavač stává opravdu neocenitelným pomocníkem při úklidu a zajištění kvalitních podmínek pro pobyt lidí.

Záruční a pozáruční servis

Většina firem vyrábějících opravdu špičkové centrální vysavače již dnes poskytuje v podstatě doživotní záruku na své výrobky. Řadí se k nim známé firmy, například Husky, Duovac či Disan. Na sací agregáty je poskytována právě zmíněná doživotní záruka a na další komponenty potom prodloužená záruka. Zde se jedná třeba o sací hadice, spojovací materiály, různé typy držáků či zásuvek.

Ceník centrálních vysavačů

Za pomoci internetu není dnes žádným problémem zjistit cenu centrálních vysavačů, jejich technické parametry, popřípadě reference již stávající zákazníků. Toto si samozřejmě můžete zjistit i osobně, návštěvou firmy prodávající centrální vysavače, či prostě stačí zajít do nejbližšího hotelu a zeptat se jak jsou spokojeni s úklidem, při kterém jistě centrální vysavač používají.