Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu » Instalace centrálního vysavače
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Zavoláme Vám

Instalace centrálního vysavače

Instalace centrálního vysavače

29. 4. 2013, 10:02

Mezi populací panuje v mnohém mylný názor, že instalace centrálního vysavače je mimořádně náročnou a komplikovanou záležitostí. Opak je pravdou. Mnohé projekty moderních novostaveb již také plánují umístění revolučního úklidu budoucnosti pomocí centrálních vysavačů.

Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac

Filosofská 4/1598 Praha 4-Braník 147 00

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky

Filosofská 4/1598 / 147 00 / Praha 4-Braník

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Disan

Centrální vysavače Disan

Pražská 12 / 500 04 / Hradec Králové

495 521 522

jiri.kucera@husky.czInstalace centrálního vysavače mimo obytné prostory

Centrální vysavače se umísťují mimo obytné prostory. Jedná se převážně o sklepy, garáže nebo jiné různé prostory v domě. Prostorové nároky těchto vysoce kvalitních vysavačů nové generace jsou minimální. Potrubí od centrálního vysavače se vede zdmi a tak nikterak nenarušuje a neovlivňuje chod domácností. Potrubí je vedeno do ústí vysavačových zásuvek.

Instalace ve starších domech

Instalace moderních centrálních vysavačů se neomezuje pouze na novostavby. Při nejrůznějších opravách starých domů se může také instalovat praktický revoluční pomocník nové generace. Pro umístění se dají prakticky použít různé šachty nebo staré komíny. Svůj byt a pohodlnější vysávání si můžete také usnadnit instalací centrálního vysavače. Rozvody se dají také umístiti do lišt ve zdech.

Snadný úklid

S instalací centrálního vysavače v domě nebo v bytě si usnadníte a značně zjednodušíte úklid. Tyto vysavače jsou více než klasické vysavače s nepříjemným přenášením nepraktických vysavačů. Centrální vysavače dopřejí vašemu úklidu klid a pohodu. Vaše dítě může klidně spát a vy jej nerušíte žádnými nepříjemnými zvuky vysavače. Předností centrálních vysavačů je také hlučnost omezená na minimum.

Zdravé domácí klima

Centrální vysavače jsou univerzálními pomocníky. Můžete s nimi uklízet a uklízet a uklízet. Dlouhé hadice jsou opravdovými pomocníky, že se dostanete provádět běžný úklid na místa, kam byste se s běžným typem vysavače nikdy nedostali. Celá plejáda nejrůznějších nástavců umožní naprosto dokonalý úklid. S instalací centrálního vysavače váš domov bude v mnohém podstatně čistší a hygieničtější. Pro osoby trpící nejrůznějšími alergiemi jsou centrální vysavače jednoznačně doporučovány.
Zobrazení: 42698 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze