Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu » Jak vybrat centrální vysavač?
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Zavoláme Vám

Jak vybrat centrální vysavač?

Jak vybrat centrální vysavač?

22. 4. 2013, 10:36

Pokud jste se rozhodli pořídit si centrální vysavač, měli byste jeho výběru jistě věnovat dostatek času a pozornosti. Investice je to ne úplně zanedbatelná, proto si vyberte centrální vysavač doslova na míru vašim konkrétním představám a požadavkům.

Výkon je důležitý

Centrální vysavače se liší především svým výkonem. Pokud jste se tedy rozhodli pořídit si ho, rozhodně zvažte, jak velké prostory vlastně potřebujete uklízet. Podle toho vybírejte přiměřeně výkonný vysavač. Variant je bezpočet. Vysávat můžete chatu, byt, dům, ale klidně i mnohapatrový hotel, obchod, rozsáhlou kancelářskou budovu nebo třeba letadlo.

Centrální jednotka vysavače

Centrální vysavače, jak už jejich označení napovídá, se od klasických liší především v tom, že takzvaná centrální jednotka je napevno umístěná většinou mimo obytné prostory. V technické místnosti, sklepě, garáži, popřípadě v komoře. Nemusíte se s ní během úklidu vláčet. Neriskujete ani zbytečné víření prachu a podobně. Právě výkon této jednotky by měl být jedním z hlavních parametrů určujících výběr pro vás ideálního vysavače.

Vyberte si pohodlí

Z centrální jednotky jsou do všech prostor, které potřebujete uklízet, rozvedeny vysávací trubice a hadice. Centrální vysavače tak maximálně zjednoduší váš úklid. Vyberte hadice o potřebné délce, tak abyste v dané místnosti dosáhli do všech koutů, ale zase ne zbytečně dlouhé. Ve chvíli, kdy se potřebujete zbavit prachu, nečistot a podobně, jednoduše vytáhnete ze zásuvky ve zdi hadici, přiměřeně dlouhou, dostatečně pružnou, s ovládáním přímo na rukojeti. Věřte, že pohodlné uklízení se pro vás stane potěšením.

Zbavte se prachu s maximální dokonalostí

Centrální vysavače mají obrovskou výhodu v tom, že centrální jednotka, ve které se všechny nečistoty a prach shromažďují, je umístěna mimo obytné prostory. Nehrozí, že byste je zbytečně vířili. Proto je volí velmi často rodiny, jejichž členové, děti jsou alergičtí. Takových mezi námi bohužel přibývá. Centrální vysavače jim ale život velmi usnadní. Alergikům život, maminkám hospodyňkám usnadní úklid.
Zobrazení: 34173 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze