Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu » Levný centrální vysavač
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Zavoláme Vám

Levný centrální vysavač

Levný centrální vysavač

22. 4. 2013, 10:43

Pokud stavíte nový rodinný domek nebo rekonstruujete starší, čí předěláváte byt, pak je dobře promyslet i otázku, zda do něho nezabudovat centrální vysávání a počítat s touto alternativou již při zadání projektové dokumentace. Nemusíte se bát, že stavba bude nad vaše finanční možnosti, protože na tuzemském trhu jsou i vysavače levné.

Ceny centrálních vysavačů

Máte centrální vysavač zapracovaný v projektu vaší stavby? To jste ušetřili poprvé. Další ušetřené peníze získáte v případě, že využijete některé internetové obchody, kde dávají slevy. Levnější modely jsou pak ty, které sbírají prach do sáčků, tady se příliš nepřesáhne 10 000, takže investice se brzy vrátí v pohodě při úklidu, v životnosti, úspoře energie a kvalitě funkcí.

Funkce centrálních vysavačů

Hlavní částí je elektrický agregát, umístěný v nejnižším podlaží domu. Odtud je k zásuvkám v místnostech vedeno podlahou a stěnami plastové potrubí. Zasunutím pružné, sedm až deset metrů dlouhé sací hadice se pohonná jednotka samočinně spustí díky elektrickému kontaktu. Už se ale nabízejí i systémy, které nemají kabely a zapínají se pouhým kliknutím držadla. Výkon lze u některých dálkově regulovat rádiovým signálem dálkového ovladače.

Jen samé výhody

Centrální vysavač není třeba skladovat v bytě, tam jsou jen zásuvky a přívody, což zaručuje klima bez prachu. Při práci nevíří prach, a tak ani zdraví ohrožující výkaly roztočů, bakterie, plísně či jiné alergeny. Centrální vysavač je tichý a mnohem výkonnější a praktičtější než běžné vysavače. Nepotřebuje ani zvláštní údržbu.

Bezpečná práce – minimální údržba

Protože s sebou při úklidu nenosíte žádné kabely, nemůže dojít k zranění a práce je tak zcela bezpečná. Ani údržba centrálního vysavače vás příliš nezatíží. Podle typu zařízení stačí vyměnit sáčky nebo sběrné kontejnery, případně zkontrolovat filtr a při zanášení vyměnit i ten. Snadno to zvládne každý.
Zobrazení: 39303 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze