Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu » Návod k montáži centrálního vysavače
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Zavoláme Vám

Návod k montáži centrálního vysavače

Návod k montáži centrálního vysavače

6. 5. 2013, 13:38

Zbavit váš dům nebo byt spolehlivě toho nejmenšího a nejjemnějšího prachu dokážou pouze centrální vysavače. Nejmenší typy se dají zabudovat do kuchyňské skříně a nebo umístit na balkon. Zručný kutil si podle návodu prodejce po zaškolení nainstaluje centrální vysavač sám.

Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac

Filosofská 4/1598 Praha 4-Braník 147 00

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky

Filosofská 4/1598 / 147 00 / Praha 4-Braník

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Disan

Centrální vysavače Disan

Pražská 12 / 500 04 / Hradec Králové

495 521 522

jiri.kucera@husky.czNenáročné centrálního vysavače a skvělý pomocník

Nástěnné a malé vestavné centrální vysavače jsou úklid pro ty nejnáročnější. Tyto typy nevyžadují žádné sekání do zdí nebo do podlah. Mají podobu nenápadné skříňky nebo válce. Jednoduše se nainstalují do nábytku v kuchyni. Dají se také umístit do předsíně nebo zavěsit v komoře. Popřípadě se umísťují na balkony. Tyto malé centrální vysavače postačují na plochu úklidu až 80 m2.

Instalace centrálního vysavače – ušetřená investice pro zdatné kutily

Samotná instalace centrálního vysavače se skládá v podstatě ze dvou částí. První fáze představuje rozvody po domě nebo po bytě, které se umísťují co nejefektivněji. Další etapa je umístění centrálního vysavače. Po instalaci se dále dokončují různé doplňky a detaily. Návod na montáž centrálního vysavače by vám měla představit firma od které si centrální vysavač kupujete. Zdatní kutilové si po zaškolení poradí docela sami s instalací a umístěním vysavače. Ušetří tak nemalé prostředky, které mohou použít k jiným účelům.

Perfektní a kvalitní úklid s centrálním vysavačem

V podstatě platí jedno zásadní pravidlo. Čím větší plochu plánujete vysávat s pomocí centrálního vysavače, tím výkonnější centrální vysavač budete potřebovat. Dalším limitem je vzdálenost mezi centrálním vysavačem a nejvzdálenější zásuvkou. Maximální délka potrubí celého centrálního vysavače hraje významnou roli při výběru centrálního vysavače. A zde je na místě návod k montáži centrálního vysavače se všemi parametry.

Centrální vysavač – moderní nadčasový úklid

Centrální vysavač je jedním z nejkvalitnějších vysavačů, které jsou k dostání na našem trhu. S jeho návodem na instalaci a samotným provedením své pomocí ušetříte nemalé prostředky. Z celkové ceny 30 000 až 40 000 CZK ušetříte okolo 50 % investic. A ještě se váš úklid vysávání zefektivní o 40 %. Centrální vysavače jsou komfortní vysávání za přijatelnou cenu.
Zobrazení: 50789 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze