Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: vysavejte.eu » Test centrálních vysavačů
Domácí centrální vysavač Centrální vysavač Duovac Centrální vysavač Husky Cyklon Centrální vysavač Husky pro Centrální vysavač Husky Pro 300/400
Zavoláme Vám

Test centrálních vysavačů

Test centrálních vysavačů

25. 4. 2013, 10:13

Největšími přednostmi nové generace revolučního a vysoce efektivního vysávání budoucnosti je čistota provozu. Celý proces úklidu je mnohem hygieničtější než při běžném vysávání. Test centrálních vysavačů tuto realitu potvrzuje v plné míře.

Centrální vysavače Duovac

Centrální vysavače Duovac

Filosofská 4/1598 Praha 4-Braník 147 00

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Husky

Centrální vysavače Husky

Filosofská 4/1598 / 147 00 / Praha 4-Braník

261 213 103

praha@newag.cz


Centrální vysavače Disan

Centrální vysavače Disan

Pražská 12 / 500 04 / Hradec Králové

495 521 522

jiri.kucera@husky.czTest centrálních vysavačů - efektivní vysávání

Centrální vysavače mají vysoce vynikající parametry sání. Výkonné filtry patří jednoznačně k moderním centrálním vysavačům. Čistota provozu je mimořádným bonusem kvalitních centrálních vysavačů. Test centrálních vysavačů přesvědčí každého jedince o vysoce praktickém a jednoduchém úklidu pomocí těchto mimořádně výkonných pomocníků budoucnosti. Vysáté nečistoty se odvádí mimo obytné prostory.

Test centrálních vysavačů s minimální údržbou

Centrální vysavače jsou v současné době tou nejefektivnější formou vysávání a úklidu. Jsou také úklidem nové generace a budoucnosti. Jednou z největších předností je 100% odstranění nepříjemných prachových částic. Dalším bonusem je čistší a zdravější domácí prostředí bez nejrůznějších pylů a alergenů. Vysoký výkon to je test centrálních vysavačů. Odpadá nepraktická a namáhavá manipulace s klasickým vysavačem. Úklid s moderním domácím pomocníkem, centrálním vysavačem je hračkou s minimální údržbou.

Vynikající parametry nové série s testem centrálních vysavačů

Nové série centrálních vysavačů se vyznačují vynikajícími parametry. Samočistící filtry s nejlepším filtračním poměrem hrají primární roli ve zvýšení komfortu samotného vysávání. Zabudovaná hadice do zdi je efektivní forma úklidu pro zvýšení praktičnosti vysávání a úklidu. V potrubním rozvodu je uložena hadice a ta se jednoduše vytáhne ze zdi podle potřebné délky.

Praktická hadice ve zdi a test centrálních vysavačů

Umístění hadice ve zdi je jednou z největších vychytávek moderních centrálních vysavačů. Hadice se vytáhne ze zásuvky a po dokončení vysávání se sama pod tlakem centrálního vysavače vsaje zpět do potrubního rozvodu. Pouze centrální vysavače jsou garancí toho nejkvalitnějšího a nejkomfortnějšího úklidu a vysávání bez námahy. Centrální vysavače jsou nadčasová efektivita úklidu pro domácnosti.
Zobrazení: 67441 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 0
diskuze